|
|
| 9 augustus 2011 |
G-Hockey Clinic 10 september 2011
In 2010 is Hockeyclub Geel-Zwart gestart met G-Hockey. Hiermee wil Geel-Zwart mensen met een verstandelijke beperking ook het plezier van het hockey laten beleven. Nu een jaar later kunnen we op een geslaagd, leuk, sportief en gezellig 1e G-Hockey seizoen terugkijken.
Het begeleidingsteam van het G- hockeyteam heeft in februari Sportstimuleringaward van de gemeente Veghel in ontvangst mogennemen. De eerste wedstrijdervaring hebben de sporters inmiddels opgedaan tijdens de Paragames in Schijndel. Vlak voor de Paragames heeft shirtsponsor Intersport Veghel, het G-Hockey team voorzien van de clubshirts. Dit gaf naast het sportieve element, het toernooi een extra bijzonder tintje.
Het G-Hockeyteam bestaat momenteel uit 6 enthousiaste G-Hockeyers. Om meer mensen met een verstandelijke beperking kennis te laten maken met hockey organiseert Geel-Zwart daarom op zaterdag 10 september aanstaande van 13:30 uur tot 15:00 uur een G-Hockey clinic.
De Clinic zal worden verzorgd door toppers van Heren 1, Dames 1 en het vaste begeleidingsteam van de G-Hockeyers. Naast een sportieve kennismaking met hockey is de clinic ook een gepaste start van het nieuwe hockeyseizoen. Zou u in de komende weken de G-Hockey clinic willen promoten? Bijgesloten vindt u de flyer met betrekking tot de aankondiging van de clinic.
Voor aanvullende informatie of vragen kunt u contact opnemen met de g-hockey coördinator Mieke Klaassen, haar e-mailadres is: g-hockey@geel-zwart.nl
Dank voor uw medewerking, met sportieve groet,
Begeleiders G-hockeyteam
g-hockey@geel-zwart.nl
|
|
|
|
|
|
|
|
|